Nice Open S

Nice Otomatik Kapı
Nice Otomatik Kapı

Nice Open S

Kaliteli bir otomatik kapı sistemi edinmek istiyor, ancak işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız sizlere Nice firmamızı öneririz. Firmamız içerisinde bulunan pek çok farklı model sayesinde aradığınızı bulacağınıza eminiz. Bu modellerden birisi de Nice Open S fotoselli kapı modelidir. Bu modelimizin kit içeriğinde avrupa motor, yerli bant, toroid trafo ve konum anahtarıdır. Yine 3 tane modeli vardır. Bu modeller boyutlarına göre ücretlendirilmektedir.

Nice Open S modelinde şifreli ve kartlı sistemler ile kapılar ayarlanabilmektedir.  Bunlarla birlikte kapılara uygulanabilecek sistemler; elektronik kilitler, el ve dirsek butonlarıdır. Tüm bu özelliklerin daha detaylı halini merak ediyor ve en kısa şekilde öğrenmek istiyorsanız bağlantılarımızı ziyaret ederek bunu yapabileceğinizi unutmayın. Gerçekten de internet bağlantılarını kullanarak bu şekilde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Nice Open S Otomatik kapı modelinden kapının açılış süresi ayarlanabilmektedir.

Açılır kapanır otomatik kapılarda güvenlik sistemlerinin nasıl olduğuna önem gösteriyorsanız kapanmadan çarpma duyarlılığının olduğunu da belirtmek isteriz. İşte gördüğünüz gibi her konuda internet bağlantılarımızdan bilgi sahibi olabileceksiniz. Bu konuda hiç endişe etmeden bağlantılarımızı kullanmanızı öneririz.

Son olarak Nice Open S marka ve modellerinde bulunan birkaç özellikten daha bahsetmek isteriz; örneğin belirli süre kapıların çalışmasından sonra ücretsiz servis hizmetllerinden faydalanabilirsiniz. Kapanırken hızı ne kadar olmalı, hızlanma bölgesi nasıl olmalı, frenleme yapıldığında hız nasıl olmalı ve frenleme kuvveti ne kadar olmalı gibi parametreleri kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Bu da son derece avantajlı bir şekilde otomatik kapıları kullanmanız anlamına gelmekte. Siz de eğer şirketinizin, dükkanınızın ya da oturduğunuz apartmanın girişine otomatik kapı yaptırmak istiyorsanız Nice firmamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Firmamız üzerinden istediğiniz modellerin araştırmalarını yapabilirsiniz. Yine istediğiniz modeller arasında karşılaştırmaları da sitelerimiz üzerinden yapabileceksiniz. İşte gördüğünüz üzere internet bağlantıları hayatımızı bu şekilde kolaylaştırmaya devam etmekte. Siz de kısa sürede bu bağlantılardan faydalanmak ve hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız platformlar tam size göredir! Bir an önce en teknolojik kapılara ulaşmak için bağlantılarımızı ziyaret edin. Bu kapılar sayesinde binalarınızın girişleri daha havalı bir hale gelecektir.

Nice Open S
Etiketlendi:             

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir