Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Wil  Kollu Bariyer;

Nice wil Bariyer
Nice Wil 4 Bariyer

Nice Wil Bariyer şık bir tasarıma sahiptir gövde rengi turuncudur. Şık bir tasarıma sahip olan Nice Wil bariyerin 3 çeşit modeli bulunmaktadır.

Nice Wil 4 Kollu Bariyer;
Nice wil 4 bariyerin kol uzunluğu maksimum 4 metredir. Sıklıkla kol boyu kısa olduğu için apartman girişlerinde kullanılmaktadır. Sık kullanıma uygundur. 24 Vdc motora sahiptir. Nice Bariyer ortalama 3,5 saniye gibi kısa bir süre içerisinde açılmaktadır. Nice Bariyer Fiyatları için Firmamızla iletişime geçiniz.

Nice Wil 5 Kollu Bariyer;
Nice wil 5 bariyerin kol uzunluğu maksimum 5 metre olarak tasarlanmıştır.
Hastane gibi alanlarda kullanılmaktadır. Sık kullanıma uygun olan Nice bariyer yoğun kullanıma uygundur. Kollu bariyer 24 Vdc motorla çalışmaktadır. Nice Bariyer Fiyatları için Firmamızla iletişime geçiniz.

Nice Wil 6 Kollu Bariyer;

Nice Wil 6 bariyerin kol uzunluğu 6 metredir. Diğer gövdelere göre biraz daha büyük bir gövdeye sahiptir. Sık kullanıma uygundur. Otopark gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kollu bariyer 24 Vdc motorla çalışmaktadır. Bariyerin ortalama açılma hızı 5 saniyedir. Nice Bariyer Fiyatları için Firmamızla iletişime geçiniz.

 

Nice S Bar Bariyer
Nice S Bar Bariyer

Nice S Bar Kollu Bariyer;
Nice‘nin yeni çıkardığı bariyer şık bir görüntüye sahiptir. Renk ise diğer bariyerlerde olduğu gibi turuncudur. Nice kollu bariyer 24 Vdc motorla çalışmaktadır. Açılma süresi 4 saniyenin altındadır. Kollu bariyer sık kullanıma uygundur. Saatte 100 kez gibi açılım yapabilmektedir. Engel tanıma özelliği mevcuttur. Otomatik geçiş sistemlerine uygundur. Nice Bariyer Fiyatları için Firmamızla iletişime geçiniz.

 

 

Nice M Bar Bariyer
Nice M Bar Bariyer

Nice M3 Bar Bariyer Sistemleri;
Nice markanın diğer yeni ürünü ise Nice M3 Bar bariyerdir. Rengi turuncudur. Yoğun Kullanıma uygundur. Kollu Bariyer sistemleri kategorisine yeni eklenen bariyerin açılma hızı ise 1,5 saniye ile 4 saniye arasında ayarlanabilmektedir. Otomatik geçiş sistemlerine uygundur. Kollu bariyer sistemleri arasında en iyi özelliklerden biri olan senkronize çalışma özelliği mevcuttur. Engel tanıma özelliği mevcuttur. Nice Bariyer Fiyatları için Firmamızla iletişime geçiniz.

Nice M7 Bar Bariyer
Nice M7 Bar Bariyer

Nice M7 Bar Bariyer;
Nice m7 bar kollu bariyerin motoru 24 vdc akımla çalışmaktadır. Kollu bariyer yoğun kullanıma uygundur. Bariyer sisteminin toplam açılma süresi 6 ile 10 saniye arası ayarlanabilmektedir. Engel tanıma özelliği mevcuttur. Senkronize çalışabilmektedir. Otomatik geçiş sistemleriyle uyumludur. 5 6 7 metre olarak kol değişebilmektedir. Nice Bariyer Fiyatları için Firmamızla iletişime geçiniz.

 

 

Nice L Bar Bariyer
Nice L Bar Bariyer

Nice L Bar Kollu Bariyer;
Nice l bar bariyer Türkiye‘de bulunan en büyük en güçlü bariyerdir. Kol uzunluğu 9 metreye kadar çıkmaktadır. Nice bariyerin motoru 24 vdc akımla çalışmaktadır. Kollu bariyer sistemi sık kullanıma uygundur. Bariyerin açılma süresi 8 ile 12 saniye arası ayarlanabilmektedir. Engel tanıma özelliği mevcuttur. Otomatik geçiş sistemlerine uygundur. 7-8-9 metre kol takılabilir.
Nice Bariyer Fiyatları için Firmamızla iletişime geçiniz.

Kollu Bariyer Sistemleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir