Bariyer

600x600-nice-wil-6-bariyer-1Bariyerler hayatımızın her alanında. Bir misafirliğe gidiyoruz site girişlerinde karşımıza çıkıyor, alışveriş merkezine gidiyoruz ve orada da karşımıza çıkıyor, bir şirkete ya da kendi iş yerimize gidiyoruz orada da karşımıza çıkıyor. Nereye gidersek gidelim bir bariyer sistemi ile karşılaşmamız mümkün. Peki bu sistemlerin en kalitelisi nedir ve bu sistemler ne işe yarar diye hiç merak ettiniz mi?

Nice bariyer, bariyer sistemleri arasında bulunan en kaliteli sistemler arasında bulunur. Nice şirketi, 1993 senesinde İtalya’da kurulan bir şirkettir. Bariyerlerinin uzun süreli dayanıklı olması ve A sınıf ürünlerden üretilmesi sebebiyle piyasada 1. sırada yer almaktadır. Bariyerler niçin kullanılır derseniz, herhangi bir bölgenin girişlerini kontrol etmek amacıyla kullanılır. Kamuya açık, özel ya da konutlara ait otoparklarda yoğun bir şekilde tercih edilir. Bu otoparklara kimin, hangi araçların girdiğini kontrol edebilmek amacıyla girişlere bariyer sistemleri konulması gerekir. Bu bariyerler dar girişlere de koyulabilir, geniş alanlara da. Bundan dolayı Nice bariyer, 2 metreden 8 metre uzunluğa kadar her türlü giriş için çözüm üreten sistemler oluşturmuştur. Nice bariyer sistemleri sayesinde her türlü ihtiyacı karşılayabilmek mümkün.

Sadece 8 metreye kadar da değil, geniş endüstriyel girişleri olan boşaltma – yükleme gibi alanları da kontrol etmeye yarayacak uzun kollar da üretilmektedir. Bu sistemlerin kol uzunluğu 6 ila 18 metre arasında değişmektedir. Siz de böylesine kaliteli sistemleri mekanınıza entegre ettirmek istiyorsanız, yetkili şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bariyer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir