Bariyer Fiyatları

n_stl0383sa_signo6____Bariyer sistemlerinden biri olan kollu bariyerler, geçiş kontrol sistemlerinde yoğun olarak tercih edilen bariyer türleri arasında gelir. Elektromekanik olarak üretilen kollu bariyer sistemleri; tam otomasyon makinelerde, 24 VDC smart ve sessiz bir motora sahiptir. Bariyer fiyatları kolun uzunluğuna ve bariyerin modeline bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 1,5 metreden 8 metreye kadar uzunlukta bariyerler bulabilmek mümkün. Bunların dışında bir büyüklük için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bariyer fiyatları konusunda en belirleyici etken tabi ki de bariyerlerin kalitesidir. İtalyan marka olan ve sektörün bir numaralısı olan Nice bariyerler en çok tercih edilen sistemler arasında bulunmaktadır. Sık sık arızalanmayan ve uzun süre dayanıklı olan bu sistemler piyasanın 1 numarası olarak dikkat çekmektedir. Nice bariyer sistemlerinde; kolun üzerine gece bariyerin görünmesini sağlayan stickerlar ya da ledler kullanılmaktadır. Bu da olası kazaların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Bazı bariyer sistemleri ise akülüdür. Akülü bariyerler, elektrik kesintilerinden etkilenmez. İçerisindeki akü sayesinde 100-200 kere açama kapama işlemi gerçekleştirebilir.

Nice Bariyer Fiyatları da diğer modellerde olduğu gibi farklılık göstermektedir. Mantar bariyerler ya da kollu bariyerler olmak üzere iki türü vardır. Kalite ve bariyer kolunun uzunluğuna bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bariyer fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bariyer uygulaması yaptırmak istiyorsanız, Nice yetkili şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bariyer Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir