Bahçe Kapısı Motoru

Bahçe Kapısı Motorları

Yana Kayar Bahçe Kapısı Motorları 

Nice Robo 500
Nice Robo 500

Nice Yana Kayar Kapı Motoru;
Nice Robo 500 yana kayar kapı motorları kategorisinden en iyi, en kullanışlı ve en çok tercih edilen motordur. Orta yoğun kullanıma uygundur. Müstakil daireler için oldukça uygundur. Maksimum 7 metre bahçe kapılarında kullanılmaktadır. Yavaş başla yavaş dur özelliği mevcuttur. Açılma hızı 0.18 cm/sn dir. Nice Robo 500 yana kayar kapı motorunun 500 kilogram taşıma kapasitesi vardır. 230 Vac Akımla çalışmaktadır. Motor ağırlığı 8 kilogramdır.

 

 

 

 

Nice Robo 1000
Nice Robo 1000

Nice Robo 1000 Bahçe Kapısı Motoru;
Nice robo 1000 motor, Nice robo 500 modelinin bir üst seviye kapasiteli motorudur. 600 kilogram taşıma özelliğine sahip olan bahçe kapısı motoru orta yoğunlukta kullanım için tasarlanmıştır. 220 Volt akımla çalışmaktadır. Maksimum  7 metre kapılarda kullanılmalıdır. Yavaş başla yavaş dur özelliği mevcuttur. Bahçe kapı motorunun açılma hızı 0.18 cm/sn dir.

 

 

 

 

 

Nice Robus
Nice Robus

Nice Robus 400 Bahçe Kapısı Motoru;
Nice robus serisinin en düşük ve en son modeli olan Nice Robus 400 Motor. Nice motorun taşıma kapasitesi 400 kilogramdır. Çok yoğun kullanıma uygundur. 24 volt dc akımla çalışmaktadır. Nice robus motorun 6 kademeli hız seçeneği mevcuttur. Bahçe kapısı motorunun en iyi özelliklerinden biri ise bluebus emniyet sistemi ile donatılmıştır. Engel tanıma gibi bir çok özelliğe sahiptir.
Yana kayar kapı motorlarından yoğun kullanımlı ufak kapılar için en sık kullanılan motordur. Nice Robus 400 motor fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.

 

 

Nice Robus Motor
Nice Robus 1000 Motor

Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı Motoru;
Nice Robus 1000 kayar kapı motoru sık kullanım ve kapasite olarak sınıfında en iyisi diyebiliriz. Nice motor sık kullanıma uygundur. Site, Otopark, Hastane, Avm gibi alanlarda tercih edilebilir. Yana kayar kapı motoru şık bir tasarıma sahiptir. Nice motor bluebus emniyet sistemine sahiptir. Nice robus motor fiyatları ve bahçe kapısı motoru fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.

 

 

Etiket:
Nice yana kayar kapı motoru
Kayar kapı motoru fiyat
Otomatik kayar kapı motoru
Otomatik kapı motoru fiyatı
Nice Kapı motoru fiyatları
Nice otomatik kapı sistemleri
Otomatik bahçe kapısı motoru fiyatı
Nice bahçe kapısı motoru
Bahçe kapısı motoru fiyatları
Nice yana kayar kapı motoru 
Nice Kapı Sistemleri
Yana kayar bahçe kapı motoru fiyatları
Sürgülü kapı motoru
Bahçe kapı motoru
Bahçe Kapısı Motoru
Nice Motor
Nice Bahçe Motoru

 

 

Bahçe Kapısı Motoru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir